Športový kočík po nepraktickom športiaku z 3kombi. Skladný (väčšinu času je v aute), terén aj mesto, priestor + žiadna hrkálka

Zodpovedané
9. feb 2021

Dobry den.

Vedeli by ste mi poradit pri vybere sportoveho kocika pre dceru? Momentalne pouzivame sportovu cast z 3kombi. Je dost neprakticka. Nakolko kocik mame vacsinou v aute, poprosila by som vas o radu aky kocik kupit. Lahko skladatelny, priestranny tak akurat. Do terenu aj do mesta. Neviem ci su lepsie gumenne alebo nafukovacie kolesa? Poradte. Nechcem nejaku hrkalku, co sa po horsom terene uz nebude dat pouzivat.

Dakujem

Ahoj,

začnem od konca - kolesami.

Gumené kolesá sú lepšie v tom, že sú menšie - ľahšie, a nehrozí im defekt. Nafukovačky sú ťažšie a defekt môžu dostať, ale ich výhoda je zasa lepší výkon v teréne - poskytujú prirodzené odpruženie, ktoré pri jazde nerovnosťami fakt pomáha. Veď prečo by sa inak nevyrábali aj bicykle s tvrdými kolesami, že..?
Lepšie teda závisí od toho, čo potrebuješ. Ľahší kočík bez defektu, alebo jazdu terénom..?

Skladný = obvykle menšie kolesá. Ale po horšom teréne zasa skôr hovorí za tie nafukovačky. Podobne, ako v nedávnej otázke, ti poradím asi Petite&Mars Street+ s Air nafukovacími kolesami. Ako kombo peknej ceny, strednej veľkosti, veľkých kolies a priestoru aj pre veľkáča ti myslím si vyhovie.

Petite&Mars Street+

K skladnejšiemu modelu bez nafukovačiek - ak ti ide hlavne o čo možno najmenší kočík, keďže spomínaš, že ho máte väčšinou v aute - zasa poradím TFK Dot 2.

TFK Dot 2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli