Športový kočík po robustnom Bebetto Luca - ľahší, skladný, otočný. Moon Resea Sport, Joie Versatrax?

Zodpovedané
8. jan 2020

Ahoj 🙂

Chcela by som ta pekne poprosiť, či by si mi vedela poradiť nejaký otočný športový kočík. Mame teraz Bebetto Luca, dcérka má 7 mesiacov, ešte sa do hlbokej vaničky vojde - ale už premýšľam nad nejakou alternatívou, keďže športová časť je dosť robustná a ja mam 160 cm, 50 kíl a už začínam pociťovať ťažšie manévrovanie 🙂

Takže hľadám nejaky ľahší na manévrovanie, ľahko skadateľný športový kočík - otočný, s dobrými kolesami čo nebudú hrkokať, prevažne do mesta alebo poprípade zvládne nejaký ľahký terén na výnimočné prípady 🙂A s priestranným košíkom. Cena tak do tých 300 eur, poprípade z drahších bazárových.

Zatiaľ som premýšľala len o Moon Resea Sport 2020 alebo Joie Versatrax - alebo vedela by si mi poradiť nejakú alternatívu?
Vopred veľmi pekne ďakujem 🙂

Ahoj,

oba tebou vybrané - Moon Resea Sport i Joie Versatrax, mi prídu ako ok voľba v rámci toho, čo požaduješ. Versatrax mi príde ako lepšia voľba, čo sa týka kolies/pneumatík, ale naopak spoje sú podobné ako u Mytrax-u, čiže nie 100% tiché. Nie je to nijaká katastrofa a zároveň je to ľahko riešiteľné tesniacou gumičkou, čo to ešte zlepší. Ja len, aby si vedela - ale nepredstavuj si to ako nejaký zásadný problém, lebo to nie je. Ja osobne by som si, pravdupovediac, kvôli miestu v sedadle vybrala skôr Versatrax - ale oba sú to fajn kočíky v rámci ceny.

Moon ReSea Sport

Joie Versatrax

Joie Mytrax

Okrem nich by som ešte odporučila Cybex Balios S alebo bazárový Balios M - príde mi to ako dobrý nápad. Ak by si rada otočný, ja odporúčam Baby Jogger City Versa - ten však zoženieš len na bazáriku. Príde mi však, že najdlhšie vydrží - a celkovo toho ponúka veľa, v relatívne kompaktnom balení.
Ak zoženieš Valco Snap Ultra Sport, by bol tiež fajn riešením.

Cybex Balios S

Cybex Balios M

Baby Jogger City Versa

Valco Baby Snap Ultra Sport

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli