Športový kočík pre 2ročné dieťa do terénu, otočné - a priestranné - sedadlo podmienkou

Zodpovedané
20. nov 2019

Ahoj,

aký kočík by si mi odporučila pre dvojročného chlapčeka, potrebujem otočný v oboch smeroch. Kolesa aby zvládli terén. A aby sa zmestil aj s fusakom doňho 🙂 Hlavne, aby bolo dostatok miesta na sedenie.

Vďaka za tipy.

Ahoj,

neuvádzaš podmienku skladnosti, ale vychádzaj každopádne z toho, že priestranný plus terénny kočík bude menej skladný a aj ťažší. Je to jednoducho priama úmera 😉

Nemám tiež rozpočet, tak uvediem aj tie drahšie: Britax Go Big, Concord Wanderer/ Camino, Emmaljunga NXT60 F alebo bazárový, korýtkový Baby Jogger City Versa GT určite zvládnu aj dvojročáka.

Britax Go Big

Concord Wanderer

Concord Camino

Emmaljunga NXT60 Flat

Baby Jogger City Versa GT

Zo špecifickejších spomeniem aj Koelstra Mambo Daily.

Koelstra Mambo Daily

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli