Športový kočík s nosnosťou nad 15 kg a s vysokou rukoväťou

Zodpovedané
12. aug 2019

Ahoj,

hladam sportovy kocik. vacsinou som nasla do 15kg, co ma moje dieta uz v roku a pol. Potrebujem nieco na vyssiu vahu. Zaroven potrebujeme, co najvyssie rucku - standardny sportak je pre nas nizko. Existuju nejake kociky, ktore splnaju tieto dve poziadavky?

Dakujem.

Ahoj!

Okrem toho, aby si riešila len nosnosť, určite pozeraj aj na priestrannosť kočíka. Totiž - je jedno, či kočík zvládne aj 22 kg, ak sa ti do neho dieťa ledva zmestí.

No a teda, športové kočíky s vyššou nosnosťou (a dostatočne priestranné), plus s vyššou, teda minimálne nastaviteľnou rúčkou.
Prvá, asi najlepšia voľba do každého terénu by mohla byť Baby Jogger City Elite. Unesie až 34 kg. Menší brat - Baby Jogger City Mini GT je tiež vyhovujúci (nosnosť 29,5 kg).

Baby Jogger City Elite

Baby Jogger City Mini GT

20kg nosnosť a kopu priestoru ponúka aj ľahký Valco Snap Trend a rúčku tiež môžeš polohovať.

Valco Baby Snap 4 Trend

Z lacnejších je jednoznačným kandidátom Lionelo Annet Tour s nosnosťou 22 kg a vyššou rukoväťou v ponuke je aj základná verzia Annet s menej terénne orientovanými kolesami, alebo hybrid oboch možností Annet Tour Set).

Lionelo Annet Tour

Lionelo Annet Plus

Lionelo Annet Tour Set

Z golfáčov musím spomenúť Maclaren Techno XLR s priestranným sedením, 29,5 kg kapacitou a zároveň vysokými rúčkami. Existuje aj vo verzii s rúčkou spojenou.

Maclaren Techno XLR

Maclaren Techno XLR 2018

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli