Stokke Xplory V6 na zimu. Mám ho vymeniť za Trailz?

Zodpovedané
7. okt 2019

Zdravím 🙂

Som majiteľkou nového Stokke Xplory V6. Používam ho cca 3m. Som spokojná, až na občasné problémy. Ale to sú maličkosti. Rozmýšľam či nepredat Xplory na zimu a nekúpiť radšej Trailz.

Viete mi poradiť? 🙂
Ďakujem

Ahoj,

tu strašne záleží od ďalších faktorov, ktoré ale nespomínaš. Nahradiť len kvôli zime jeden drahý dizajnový kočík druhým - podstatne väčším a ťažším - mi nepríde úplne optimálne.

My sme prežili zimu aj s Cybex Mios. Preto netreba panikáriť a bezhlavo rozhadzovať - veď reálne sneh je možno tak mesiac, ani nie. Teda to platí ak hovoríme o meste - ale dáva mi zmysel, že ak si si kúpila Stokke Xplory, na horách snáď nežiješ (v takom prípade ale výmena za Trailz bude na mieste).

Cybex Mios

Stokke Xplory V6

Stokke Trailz Terrain

Ak sa ti ale Xplory kočíkuje dobre, ja osobne by som nemenila. Veď si si ho snáď pre niečo vybrala 😉

A u Trailzu naozaj ber do úvahy, že je velikánsky a ťažký, takže sa naozaj oplatí len na ozaj zlé podmienky a do veľkého kufra auta.

A ak riešiš, že by si chcela niečo stabilnejšie, spratnejšie a pod. - pozri radšej po Stokke Beat. Nech nemáš doma hebedo len kvôli stresu zo snehu.

Stokke Beat

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli