Súrodenecký kočík pre novorodenca a trojročnú, čo zo zdrav. dôvodov ešte nechodí

Zodpovedané
23. jan 2020

Dobry deň,

prosím Vás, vedeli by ste mi poradiť súrodenecký kočík?

V júly čakám bábo, staršia dcéra bude mať vtedy 3 roky, ale má zdravotné problémy a ešte mi nechodí, má cca 90 cm a v kočíku mi stále spi. Na bazáre som našla Bumbleride alebo Emmanljunga. Zdajú sa mi tie športové časti také dlhšie.

Sú ešte nejaké iné? Skôr by som asi bazárový brala. S dlhšou ložnou plochou v športovej konfigurácii?

Ďakujem krasne

Ahoj,

chcem ťa pochváliť, ideš na to dobre - vidieť, že vyberáš rozumne. Oba kočíky, značky Bumbleride i Emmaljunga sú kvalitné, dostatočne priestranné - oba môžu byť.

Rozdiel bude najmä otočnosť, otázne je, či ju potrebuješ.

Z dlhodobého hľadiska aj kupovania bazárového modelu by som si ja osobne vybrala ozaj skôr Emmaljungu. Je to jeden z mojich favoritov práve preto, že obvykle vydrž odvoziť naozaj veľa detí.

Emmaljunga NXT Twin Ergo

Emmaljunga NXT eTwin Ergo

Ale Bumbleride Indie Twin je určite tiež veľmi dobrý model a poslúži dobre, ak si ok s tým, že sa neotáča.

Bumbleride Indie Twin

Ja osobne by som odporučila pozerať aj na dvojkočíky značky Baby Jogger - City Mini GT Double je naozaj mimoriadne priestranný, zatiaľ čo rýchloskladný a so super jazdou. Nepolohovanie nožičiek sa dá vyriešiť jeho došitím/podložením, plus vyjde cenovo asi najlepšie z uvedených.

Baby Jogger City Mini GT Double

Z novších modeloch je za mňa dobrou aj voľba ozaj priestranného Valco Snap Duo Trend.

Valco Baby Snap Duo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli