V ktorom kočíku 2v1 sa dá vanička prerobiť rovno na športovú časť?

Zodpovedané
21. okt 2021

Ahoj,

hľadám kvalitný kočík 2v1, kde sa dá vanička prerobiť rovno na športovú časť. Mohlo by to byť niečo ako Colibro Onemax, ale možno s väčšími kolesami, nejakým odpružením a celkovo kvalitnejším prevedením.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

jedným z takýchto modelov je kvalitný a dizajnový Seed Pli Plus. Je to v skutku originálny kočík minimalistického dizajnu s korýtkovým sedadlom typu 2v1, ktoré možno prerobiť na priestrannú hlbokú vaničku.

Seed Pli Plus

Ďalším takýmto modelom je MamaKiddies Sun. Zaujme špecifickou konštrukciou oválnych línií a sedadlom typu 2v1 konvertibilným na vaničku. Obyčajne tento model kupujú mamičky s obmedzeným rozpočtom, ktoré chcú upútať pohľad. A neskôr ho vymenia za priestrannejší športový alebo golfový kočík.

MamaKiddies Sun

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally