Vajíčko ku kočíku Bebetto Torino 2019 - sadne ABC Design Tulip? Alebo aké poradíš?

Zodpovedané
26. okt 2020

Ahoj Eli!

Mám kočík Bebetto Torino 2019 ešte po prvom dieťati. Teraz čakáme druhé a chcela by som na tento kočík kúpiť nové vajíčko. Pozdáva sa mi toto - ABC DESIGN TULIP FASHION EDITION 2021, ale potrebujem poradiť, či sa dá pripevniť na konštrukciu resp. ci sa dajú dokúpiť adaptéry.
Alebo ak by si vedela o niečom vhodnom, budem rada za tip.

Ďakujem pekne za odpoveď

Ahoj,

na Bebetto Torino ti vajíčko Tulip od ABC Design sedieť bude. Na Tulip sú totiž adaptéry s rovnakou koncovkou, ako na Cybex/Maxi-Cosi/Joie autosedačky, takže s pomocou adaptéru Bebetto na Maxi-Cosi/Cybex autosedačky pripojíš aj autosedačku Tulip. Nie je to zlý model, a na ADAC teste dostal hodnotenie.

Bebetto Torino 2015

Ešte by som rada dodala, že za mňa e stále aj priestrannejšou, aj pohodlnejšou, aj bezpečnejšou skôr voľba Maxi-Cosi, napr. Cabriofix alebo Pebble. Dajú sa dokonca po jednom dieťatku bežne zohnať na bazári lacno, čo sa ozaj oplatí, ale aj nové nie sú nejak šialene drahé. Aj takú autosedačku potom lepšie predáš.

A ak by si chcela novú a cena je pre teba určujúci faktor rozhodovania, jedny z najlacnejších autosedačiek s dobrým ADAC hodnotením by boli Joie vajíčka, konkrétne Gemm. Všetky spomínané sedačky sadnú na vyššie uvedené Bebetto adaptéry.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli