Vajíčko na Bugaboo Cameleon - nakliknem značku Joie na adaptéry typu Maxi-Cosi?

Zodpovedané
25. aug 2019

Dobrý deň.

Kúpila som kočík Bugaboo Cameleon. Teraz riešim, aké vajíčko sa bude dať nakliknuť na kočík. V predajni sa mi najviac pozdávali Maxi Cosi, ale odrádza na textilná strieška uchytená na rukoväť vajíčka. Preto zvažujem skôr Joie Gemm, kde je strieška "nezávislá". Otázkou ale je, či sa dá nakliknuť Joie na Bugaboo pomocou adaptérov Maxi-Cosi? 🤔

Vďaka za odpoveď

Ahoj,

áno! Na adaptéry typu Maxi-Cosi ku Bugaboo Cameleon naklikneš aj autosedačky značku Joie.

Bugaboo Cameleon 3

Hovoríš o independentnej, teda samodržiacej spevnenej strieške, tak to asi myslíš líniu i-Gemm (základná Gemm sa upevňuje o striešku). Sú to dobré autosedačky, najmä teda v pomere cena - výkon.

Pravdupovediac, ja osobne mám radšej Maxi-Cosi z dôvodu, že sú, teda mimo tej striešky. pre dieťa mimoriadne pohodlné. Priestranné, dobrý sklon a k tomu mimoriadne bezpečné, naši krpci sa v nich cítili najlepšie - a to sme teda mali aj rôzne ďalšie značky na vyskúšanie. Ale je pravda, že teda striešky majú slabšie (riešili sme clonou).

Joie je určite jedna z možných volieb, ak veľmi riešiš práve striešku. Nezabudni, že ani tam strieška nekryje “plno” - na autosedačke je to takmer nemožné, ale ak to nejaká značka zmákla perfektne, je to jednoznačne Nuna s ich autosedačkami Pipa - majú integrovanú neskutočnú clonu Dream Drape. Naviac sú aj bezpečné, a taktiež sedia na adaptéry Maxi-Cosi 😉

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli