Valco Snap Trend Sport versus Petite&Mars Street s nafukovacími kolesami, ktorý?

Zodpovedané
13. mar 2019

Dobry den,

zvazujem dve moznosti kocika - Valco Snap Sport Trend Tailormade (i ked laka ma aj Valco Snap Ultra Tailormade, ale skor kvoli penovym kolesam skor nie), a Petite&Mars Street s nafukovacimi kolesami. Viete mi poradit?

Dakujem

Ahoj,

medzi Valco Snap Sport Trend Tailormade so Sport nafukovacími kolesami a Petite&Mars Street by som si ja osobne vybrala jednoznačne Valco Snap Trend. Je to jednoducho model novší, vyššej “rtriedy”, jednoducho - prémiovejší. Nehovoriac o nižšej váhe, fakt extra priestrannom sedadle, nastaviteľnej rúčke a XXL predĺžiteľnej strieške. Petite&Mars Street určite nie je zlý kočík, ale Snap Trend je jednoducho niekde inde.

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

Petite&Mars Street

K Valco Snap Ultra Tailormade je ale možné, ak nájdeš dostupné, dokúpiť Sport nafukovacie kolesá tiež. Preto ak potrebuješ a preferuješ sedadlo otočné, obzri sa aj po tejto možnosti. Rátaj však s tým, že neotočné sedáky Snap Trend či Street-u sú priestrannejšie.

Valco Baby Snap Ultra Tailormade

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli