Výmena Britax B-Motion 4 Plus za ľahší otočný model s možnosťou dokúpenia vaničky. Aké sú možnosti?

Zodpovedané
7. jan 2020

Dobry den,

dlhsie uvazujem nad vymenou Britax B-Motion 4 Plus. Velmi som ho chcela, nakolko takmer vsade som citala na neho same chvaly. Predtym pol roka som pouzivala trojkombinaciu Milu Kids Modern, kde som bola sklamana z vahy mala som pocit ze,vazil viac ako vyrobca uvadzal - a spratat do mensieho kufra ho bol problem.

Nakolko casto potrebujem skladat kociar do auta a vykladat ho, je pre mna (Britax) dost tazky a skor mi pride ako kociar, ktory je stale rozlozeny a chodim s nim denne kilometre - no u mna to tak nie je, byvam v mensej dedinke, takze sa potrebujem casto presuvat autom.

Preto velmi zvazujem nad predajom Britaxu a kupu ineho sportoveho kocika - uz otocneho v oboch smeroch, lahsieho a asi aj spratnejsieho, v buducnosti s moznostou dokupenia vanicky ci vajicka. Polskym modelom by som sa rada vyhla. Dost som pozerala po kociaroch znacky Joolz, Cybex Priam, Stokke, Easywalker... a tiez aby zvladli aj horsi teren, nebranim sa ani inym znackam a cenovo dostupnejsim - podstatne je, aby splnili ucel 🙂

Dakujem

Ahoj,

ak ti je Britax B-Motion 4 Plus stále ťažký/nemotorný na manipuláciu, chcem ťa varovať. Otočné modely len málokedy, takmer nikdy nebývajú ľahšie zatiaľ čo by sa B-Motion-u čo len trochu priestorovo priblížili.

Britax B-Motion 4 Plus

Ak nejaký prekoná jeho váhu (smerom nadol), bol by to Easywalker Charley (ale podstatne menší), Easywalker Mosey+ (nie každému sedí dizajn, inak ozaj veľmi fajný kočík). Alebo potom Valco Snap Ultra Trend. Z týchto by som vyberala ja, keby som hľadala ľahší otočný športiak. Rátaj však s kompromismi - menej priestoru, iné skladanie, menšia strieška a pod. Ak potom ešte ušetriť na priestore a váhe, kuk na neotočné modely ako Oyster Zero.

Easywalker Charley

Easywalker Mosey+

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Babystyle Oyster Zero

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli