Zvládne kočík Diono Quantum dedinský terén a chvíľkové venčenie psíkov po lúke?

Zodpovedané
2. nov 2021

Ahoj,

chcem poprosiť o radu pri výbere kočíka pre dieťatko, ktoré sa má narodiť začiatkom decembra. Ide hlavne o hlboký kočík pre novorodenca resp. cenovo výhodnú a aj bezpečnú dvoj alebo trojkombináciu. Kočíky od poľských výrobcov ma vôbec nelákajú.

Pri čítaní článkov v kočikopédii ma zaujal americký Diono Quantum.

Zvládne dedinský terén a chvíľkové venčenie dvoch čivav po lúke?

Ďakujem

Ahoj,

ak chceš kočík využívať dlhšie ako 1 rok, tak ti Diono Quantum z tohto jediného dôvodu neodporúčam. Je to inak jeden bezpečný a veľmi kvalitný kočík, ktorý je vhodný do mesta aj na občasný horší terén. Takže spomínané venčenie psíkov na lúke by obstál. A dieťatko to v kočíku ani nepocíti, skôr príjemne uhojdá k spánku. Jedinou jeho nevýhodou je veľmi malý rozmer celkovej ložnej plochy - 73 cm. Ak ho kúpiš ako dvojkombináciu vajíčko, vanička a športový kočík budeš chcieť po 1 roku meniť, tak máš svoj model.

Diono Quantum

Porovnateľným modelom, čo sa vlastností a dizajnu týka je Babystyle Oyster 2. Oproti Dionu je oveľa priestrannejší. Skús si pozrieť tento model, možno ťa osloví. U tohto modelu sa neboj ani bazároviek, tak by si sa priblížila k tvojej cenovej relácií.

Babystyle Oyster 2

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally