Ako sa zbaviť soplíkov u štvorročnej dcérky?

Zodpovedané
22. nov 2019

Dobrý deň,

moju štvorročnú dcérku už týždeň trápia soplíky. Mala aj vlhký kašeľ, tak dostala od doktorky Pamycon, Hedelix, kvapky do nosa Nasivin s morskou vodou. Kašľať už prestala, ale soplíky má stále. Nevie ich vyfúkať a nechce si ich dať odsať odsávačkou.

Soplíky je netečú. Sú skôr husté, občas žltej farby. Pamycon užívala 7 dní.

Čo iné by jej mohlo pomôcť zbaviť sa soplíkov?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

mohli by ste vyskúšať Sinupret kvapky, morskú vodu do nosa a inhalácie Vincentkou.

V izbičke zvlhčujte vzduch (na radiátor uterák), nekúrte pri spánku nad 20st.C.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas