Ako vyzerá synechia vulvy?

Zodpovedané
21. feb 2022

Dobrý deň,

mám 10 mesačnú dcéru a bojím sa, aby nemala synechiu vulvy. V pôrodnici a ani pediatričkou som na to upozornená nebola. Našťastie sledujem Váš profil na Instagrame a ďakujem za všetky príspevky.

Dcérke pravidelne utieram a roztváram pošvový vchod. Zdá sa mi, že z hornej časti (bližšie k brušku) má ako keby spojené veľké pysky.

Je to fyziologické?

Nie je tam žiadna blanka. Naša lekárka nás kontroluje na každej poradni na moje požiadanie. Najbližšie ideme až v apríli.

Ďakujem

Dobrý deň,

skúste prečítať tento odborný článok aj s obrázkom https://www.solen.cz/artkey/ped-201702-0003_Syn...

Bez videnia stavu bohužiaľ neviem povedať či ide o synechiu.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas