Aký výsyp má môj 6,5 mesačný syn na genitáliach?

Zodpovedané
25. okt 2020

Dobrý deň,

môjmu 6,5 mesačnému synčekovi sa vyhádzali genitálie, konkrétne miešok a penis. Pod penisom sa mu urobila aj taká prasklina. Vysyp sú červené fľaky.

Dávala som repík a trošičku to pomohlo. Ďalej rybaciu mastičku a Sudokrem, no nepomohlo. Vetrám často, prebaľujem často. Nemenila som plienky a ani vlhčené utierky.

O aký problém ide?

Mám skúsiť imazol?

Za odpoveď ďakujem

PS. Foto posielam v druhej otázke, ktorá nebude zverejnená.

Dobrý deň,

trošku to vyzerá ako mykotická infekcia. Je potrebná návšteva lekára a predpis maste. Zatiaľ môžete kúpiť aspoň nejakú voľnopredajnú napr. Canesten.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas