Čo mám zmeniť, keď 31 mesačné dieťa nechce poobede spávať?

Zodpovedané
23. mar 2022

Dobrý deň,

moja 31 mesačná dcérka nechce spávať poobede. Doslova s ňou bojujem a nakoniec mi ani nezaspí. Potom večer je už pred siedmou v postieľke a zaspí behom pár minút. Zíva sa jej už od piatej. Ráno vstáva okolo siedmej, pol siedmej. Naposledy mi poobede zaspala pred tromi dňami a spala štyri hodiny. Ale to vtedy bola hore už od pol šiestej.

Inak je veselá, nepozorujem na nej nejaké problémy.

Je jej spánok v poriadku?

Ďakujem

Dobrý deň,

Vaša dcérka je už vo veku, kedy veľa detí prestáva spávať. Vyzerá to tak, že sa postupne zbavuje denného spánku.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas