Čo môže spôsobovať zvracanie trojročného dieťaťa raz za deň?

Zodpovedané
26. máj 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť čo môže spôsobovať zvracanie u trojročného dieťaťa raz za deň.

Začalo to pred dvoma dňami keddy v noci 3x vracala. Cez deň sme ju nechali na diéte, bola veselá, spokojná, bez bolesti brucha, teploty. Večer znova vracala len raz chrumky, ryžu. To cez deň jedla.

Noc bola pokojná a dnes na druhý deň opäť po celom dni vracanie večer.

Zajtra pôjdeme k lekárke. Okrem toho vracania raz na deň jej nie je nič. Nie je ani malátna. Spokojne sa hrá, pije vodu, čaj.

Ako jej môžem pomôcť?

Čo nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

myslím si, že by mala zostať na diéte. Ide o veľmi ľahký priebeh brušnej virózy. Takže diéta, hydratovať.

Ak máte probiotiká Nekadex/Probiofix imun/Enterol, tak aj tie.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas