Je France Lait až taká zlá voľba?

Zodpovedané
29. nov 2022

Dobrý deň,

prestalo sa mi tvoriť materské mliečko a syn nepriberal. Na odporúčanie pediatričky som kúpila Sunar Premium. Po 3 mesiacoch jeho užívania z neho začal vracať.

Lekárka poradila zmenu mlieka, výber nechala na mňa. V lekárni mi poradili France Lait. Syn ho prijal, nevracia, je pokojný.

Keď sa ma lekárka v poradni opýtala, že aké mlieko syn pije, tak bola zhrozená. Vraj to mu určite nemám dávať, že je to najhoršie mlieko. Odporučila mi Bebu alebo HiPP. Samozrejme, chcem pre neho len to najlepšie a v umelých mliekach sa nevyznám.

Je France Lait v zložení také zlé alebo iné ako ostatné mlieka?

Mám synovi zmeniť mlieko i napriek tomu, že je spokojný, priberá a aj trávenie má v poriadku?

Ďakujem

Dobrý deň,

všetky mlieka, ktoré sú na trhu sú legislatívne pod drobnohľadom a musia spĺňať atribúty pre to, aby boli zdraviu nezávadné a neškodlivé.

Ak synčekovi vyhovuje, pokojne na ňom zostaňte.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas