Má mať trojročné dieťa stiahnutú predkožku už úplne?

Zodpovedané
3. aug 2019

Dobrý deň,

môj trojročný synček má zrastenú predkožku. Ide mu dolen len 1 cm.

Naša pediatrička nám poradila sedavé kúpele v sleze nebadanom.

Má mať trojročné dieťa stiahnutú predkožku už úplne?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

trojročný chlapček by už mal mať plne stiahnuteľnú predkožku. Ako Vám pani doktorka odporučila, na sťahovanie predkožky, sú vhodné sedavé kúpele v sleze. Asi Vám chce dať čas vyskúšať to samostatne.

Môžete skúšať denne sťahovať v kúpeli (jemne, nenásilne). Ak to však po 2 týždňoch nepôjde viac, odporúčam Vám navštíviť urológa.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas