Môže štvorročné dieťa užívať doplnky na podporu imunity súčasne?

Zodpovedané
3. okt 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom doplnkov výživy pre štvorročnú škôlkarku na podporu imunity.

Kúpila som hlivu ustricovú s vitamínom C, betaglukán, probiotiká a vitamín D pre deti.

Môžem podávať súčasne všetky tieto produkty?

Hlivu ustricovú dávam ráno, betaglukán večer.

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem aký máte betaglukan, ale vo veľa z nich je už obsiahnutý vitamín C v dostatočnej dávke. Takže pozrite, ak má vitamín C, tak nie je treba navyše aj ďalší vitamín C. Ostatné pokojne dávajte súčasne.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas