Vyhádzala sa moja dcérka z broskyne?

Zodpovedané
14. júl 2022

Dobrý deň,

9-mesačná dcérka sa vyhádzala. Nie sú to vystúpené pupáky. Zavádzali sme broskyňu, tak sme hneď vysadili. Okúpali sme ju v hypermangáne, ale zatiaľ to tam stále má.

Treba to nejako riešiť?

Máme ísť k lekárovi?

Do koľkých dní by to malo vymiznúť?

Ďakujem

Dobrý deň,

môže ísť o reakciu na broskyňu. V hypermangáne môžete kúpať 1x denne do zmiznutia pupáčikov. Dĺžka je individuálne (okolo týždňa). Nedá sa to nikdy predpokladať.

Pokiaľ sa nález bude zhoršovať, či bude mať iné príznaky, je určite vhodné okamžité lekárske vyšetrenie.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas