Spustí sa mi menštruácia, keď ma pichá v podbrušku?

Zodpovedané
21. sep 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. V pondelok som douživala Duphaston a dnes ráno som mala slabú menštruáciu. Teraz zase nič, len ma pichá v podbrušku.

Môj gynekológ mi povedal, že do dvoch dní by sa mi mala spustiť menštruácia.

Aký je Váš názor?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň prajem, ak ste mali dostatočne vysoké endometrium- sliznicu v maternici, tak by ste mali po doužívaní duphastonu krvácať viac dní. Takže by som počkal.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič