Tri roky sa snažíme o bábo a stále nič. Mám skúsiť NosiFol?

Zodpovedané
13. máj 2019

Dobrý večer,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Mám 36 rokov a už tri roky sa snažíme o bábo a stále nič. Cyklus mám 28 dňový a ovulácia mi prebieha. Hormonálny profil mám v poriadku a manželov spermiogram je tiež v poriadku.

Brala som Clostibegyt a Duphasto. Tieto lieky a ani prírodné preparáty nepomohli.

Mám skúsiť ešte NosiFol?

Sú lepšie tabletky alebo NosiFol v sáčkovej forme?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

forma podávania vitamínov nehrá rolu, dôležité je zloženie.

Určite odporúčam návštevu centra asistovanej reprodukcie s odporučením vyšetrení a ďalšieho postupu.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič