Je operácia žlčníka a rizikové tehotenstvo dôvod na predĺženie podporného obdobia?

Zodpovedané
18. dec 2023

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna...

Keď sa jedná o prípad operácie žlčníka a rizikové tehotenstvo, mohol by to byť dôvod už na predĺženie podporného obdobia?

Ďakujem

Dobrý deň,

nemyslím si, nejedná sa o trvalé následky, ani s možnosťou požiadania o ID.

Nie som ani posudkový lekár, že by som vedela Vám jednoznačne odpovedať. Skôr si myslím, že nie.

S prianím pekného dňa,
Lenka