Ako sa mám stravovať, keď mám syndróm polycystických vaječníkov?

Zodpovedané
8. apr 2020

Dobrý deň,

mám 35 rokov, 163 cm, 65 kg a mám PCO. S každým pribratým kilogramom sa cítim horšie. Prišla som už o 2/3 vlasov, mám nepravidelnú menštruáciu a o množstve ďalších príznakov typických pre PCO.

Aj keď sa snažím zdravo stravovať, vôbec sa mi nedarí chudnúť. Aj cvičím. Gynekologička mi odporúčala schudnúť aspoň 2 - 3 kg.

Ako sa mám stravovať, aby som chudla?

Začala som brať Inofolic combi. Zatiaľ som užila len 3 tablety, ale mám pocit, že mi z toho klesá tlak.

Ďakujem vopred za odpoveď

Dobrý deň,

keďže nepoznám vašu celkovú anamnézu ani stravu, rada by som Vám odporučila osobnú online konzultáciu.

Viac informácií nájdete v kontaktoch nižšie, cez ktoré ma môžete aj kontaktovať.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/