Aký lekár mi urobí test na intoleranciu?

Zodpovedané
4. nov 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom testu na intoleranciu.

Aký lekár mi urobí test na intoleranciu a metabolickú diagnózu?

Okrem alergológie, lebo v celom žilinskom kraji sa tam nedostanem.

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

neviem presne akú metabolickú diagnózu máte na mysli, ale test na intolerancie na potraviny či už bielkoviny (sója, mlieko, lepok, orechy) alebo sacharidy (laktóza, sacharóza, fruktóza) vám spraví gastroenterológ.

Výber gastroenterologickej ambulancie je na Vás, existujú aj súkromné centrá, alebo dostanete výmenný lístok u vášho obvodného lekára.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/