Ukážu testy na intolerancie a alergie intoleranciu/alergiu aj na potraviny, ktoré nekonzumujem dlhšiu dobu?

Zodpovedané
12. sep 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom testov.

Ukážu testy na intolerancie a alergie na potraviny intoleranciu/alergiu aj na potraviny, ktoré nekonzumujem dlhšiu dobu?

Ukáže sa intolerancia/alergia na hlivu ustricovú, ak ju nekonzumujem už niekoľko rokov?

Ďakujem

Dobrý deň

nie, neukáže sa. Antigén musí byť prítomný v krvnom riečišti. Červené krvinky majú životnosť 100 - 120 dní.

Záleží ale aj od toho, či ste absolovali testy na alergiu alebo intoleranciu.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/