Aké barefoot topánky so spevnenou pätou pre dieťa, ktoré má mierne valgózne členky?

Zodpovedané
13. mar 2024

Dobrý deň,

hľadám 2 - 3 páry prechodných topánok pre syna, ktorý má dĺžku nohy 13,8 cm a šírku 6,2 cm. Má mierne dominantný palec, ale teda skôr tak normálne. Nemá vysoký nart. Osvedčili sa nám s mierne spevnenou pätou, to by som chcela ponechať. Má mierne valgózne členky, ale klenba sa mu formuje. V máji bude mať 2 roky.

Ďakujem

Dobrý deň,

pre Vaše požiadavky by mali byť vhodné topánky od značky Bundgaard vo veľkosti 24. Tieto by mali vyhovovať potrebám Vášho syna s mierne valgóznymi členkami, dĺžkou nohy 13,8 cm a šírkou 6,2 cm. Zároveň by mali poskytovať potrebnú podporu vďaka mierne spevnenej päte.

https://www.obuvame.sk/prechodne-barefoot-topan...

Ďakujem za otázku, verím, že moja odpoveď splnila očakávania. Pekný deň
Katarína Klimeková
www.obuvame.sk
mail: info@obuvame.sk