Aké topánočky zvoliť na jar a leto pre dieťa, ktoré má vyšší priehlavok a dominantný palec?

Zodpovedané
20. feb 2024

Dobrý deň,

rada by som sa poradila. Dĺžka nôžky mojej dcérky je 13 cm, šírka 6 cm.

Aké topánočky zvoliť na jar a leto pre dieťa, ktoré má vyšší priehlavok a dominantný palec?

Ďakujem

Dobrý deň,

ďakujem za otázku.

Pre typ nožičky Vašej dcérky s vyšším priehlavkom a dominantným palcom je ideálna značka Bundgaard. Táto značka ponúka topánočky, ktoré by mali vyhovovať Vašim požiadavkám. Aj na leto budeme mať v ponuke sandálky od tejto značky, ktoré by mali byť vhodné pre Vašu dcérku.

Prajem vám príjemný výber obuvi.

https://www.obuvame.sk/bundgaard-petit-strap-72...

Ďakujem za otázku, verím, že moja odpoveď splnila očakávania. Pekný deň
Katarína Klimeková
www.obuvame.sk
mail: info@obuvame.sk