Akú obuv odporúčate pre 22 mesačného chlapca, ktorý má dominantný palec?

Zodpovedané
28. sep 2020

Dobrý deň,

môj syn má 22 mesiacov a od malička je viac menej naboso. Ak je obutý, tak nosí barefoot. Zatiaľ sme mali topánky Froddo a sandále Protetika. Príležitostne gumáky od Demaru. Aktuálne mám ale dosť problém s výberom jesennej obuvi s vyšším členkom, konkrétne s podrážkou.

Malý má extrémne dominantný palec a zatiaľ sa mi k tvaru jeho nožičky najviac priblížila nová kolekcia topánok BeLenka.

Viete mi ešte nejakú obuv odporučiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

nepíšete o rozmeroch nôžky, tak ťažšie radiť.

Ale tvarovo dominantnejšie palce sa majú dobre vo Froddo Barefoot kolekcii (tá sa ale robí aktuálne od veľkosti 27).

Sedieť by mohla aj napríklad nová značka Koel 4Kids. Ponúkajú dve šírkové verzie v tejto veľkosti, model korkid je na úzke nôžky, model plus na širšie. https://bosacik.sk/eshop/vyrobca/koel4kids

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322