Akú zimnú obuv odporúčate pre 9 mesačného chlapca, ktorý má prsty skoro v rovine?

Zodpovedané
19. sep 2021

Dobrý deň,

synček má 9 mesiacov a už chodí okolo nábytku. Zvažujem kúpu zimných topánok.

Odporúčate Stonz čižmičky alebo topánky Little Blue Lamb?

Prsty má skoro v rovine a rozmery 12 x 6 cm. Dcérke dáva barefoot obuv, ale tá má úplne iný typ nôžky.

Ďakujem

Dobrý deň,

pokiaľ ešte samostatne nechodí, tak neodporúčam zatiaľ obúvať.

Zimné topánočky tiež bude treba riešiť až vtedy, keď ich aktuálne budete potrebovať. Pokojne nám potom napíšte.

Stonz je dobrá voľba aj do jesene, aj pre začiatočníkov a potom aj do zimy.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322