Ktoré celoročné barefoot topánky sú vhodné na širšiu nôžku?

Zodpovedané
14. mar 2024

Dobrý deň,

hľadáme celoročné BF/BF alternatíva topánky pre 19-mesačnú dcérku. Pravdepodobne ide o širšiu nôžku. Miery má na dĺžku 12,7 cm a šírka 5,9. Pozerala som Bundgaard Petit Strap, ale tie budú úzke.

Aké sú Froddo Flexibile Paix Velcro?

Ďakujem

Dobrý deň,

model Petit Strap od Bundgaard vo veľkosti 22 by mal vašej dcérke sedieť aj s nadmerkom na šírku. Tento model je dobrá voľba pre jej nožičky. Froddo Flexible Paix Velcro majú spevnenú pätu a radia sa medzi alternatívu, aj toto je možnosť pre Vás. Tiež sa môžete pozrieť na značku D.D.Step, konkrétne modely na podrážke 063. Tie sú navrhnuté s ohľadom na potreby širších nôh a poskytujú dobrú podporu a flexibilitu.

Všetky tieto modely nájdete na našej stránke. V prípade potreby nás kontaktujte.

Ďakujem za otázku, verím, že moja odpoveď splnila očakávania. Pekný deň
Katarína Klimeková
www.obuvame.sk
mail: info@obuvame.sk