Poradíte barefoot obuv pre dospelého začiatočníka?

Zodpovedané
14. okt 2020

Dobrý deň,

dlhé roky som nosievala do práce lodičky. Následkom je bolesť v oblasti palca a vzadu na päte v akýchkoľvek topánkach. Preto chcem vyskúšať barefoot.

Aké topánky mi na začiatok odporúčate?

Nechcem úplne tenkú podrážku, skôr mi ide o šírku topánky. Rozmery nohy: dĺžka 26 cm, šírka 10 cm, nízky priehlavok, dominantný palec.

Ďakujem

Dobrý deň,

na začiatok by som odporučila možno značku Belenka, no tam už je tá podrážka fakt barefoot.

Z kompromisných modelov zase až tak poradiť neviem, nemáme ich ani v ponuke ale aj camper by mali byť ok a tie majú trošku kopromisnejšiu podrážku i tvarovanú vložku, ktorú zo začiatku viete nosiť kým neprejdete na čistý barefoot.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322