Je možné zlepšiť kvalitu vajíčok a podporiť úspešnosť tehotenstva prostredníctvom čínskej medicíny, fytoterapie a bylinkami?

Zodpovedané
9. máj 2022

Dobrý deň,

snažíme sa o dieťa, zatiaľ bezúspešne.

Ako zlepšiť partnerov spermiogram a moju ovariálnu rezervu?

Je možné zlepšiť kvalitu vajíčok a podporiť úspešnosť tehotenstva prostredníctvom čínskej medicíny, fytoterapie a bylinkami?

V CAR už sme boli. Ja nmám 30 a partner 36.

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, pomocou čínskej medicíny – bylinných zmesí a akupunktúry sa dá vylepšiť aj partnerov spermiogram a aj ovariálna rezerva a kvalita Vašich vajíčok.

Takáto liečba je hlavne pre ženu, ale aj pre muža prirodzenejšia ako liečba hormonálna, pretože lieči príčinu problému a od zdravia rodičov závisí aj zdravie budúceho dieťatka.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, prosím kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak e - mailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/