Ako sa dajú odstrániť kruhy pod očami?

Zodpovedané
28. nov 2020

Dobrý deň,

mám 24 rokov a trápia ma dedičné kruhy pod očami a modré žilky. Vyskúšala som už aj aplikáciu kyseliny hyalurónovej, ale bohužiaľ posledná aplikácia bola bez výsledku. Kruhy a žilky je vidieť stále rovnako.

Existuje aj iný spôsob ako sa kruhov zbaviť?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

pravdepodobne by pomohla operácia dolných "viečok" s midfaceliftom. S alebo bez doplnenia vlstného tuku podľa stavu tkanív.

Kyselina hyalurónová je v prípade tenkej kože často neúčinná na vyriešenie presvitajúcich žiliek/svalov.