Je možná úprava bradaviek pri augmentácii?

Zodpovedané
6. apr 2019

Dobrý deň,

mám problém s bradavkami a chcela by som vedieť či je možné pri augumentacii pŕs aj ich úprava Jednu mám ako štupeľ po kojeni a druhú mám vpadnutú.

Gynekológ mi ukázal cvik na vpadnutú bradavku a nepomáha. Ani vtedy, keď sa vzruším mi nevybehne.

Je možná úprava bradaviek pri augmentácii?

Ďakujem

Dobrý deň,

bradavky, či už vpáčené, alebo zmenšenie je možné chirurgicky upraviť . Ale i napriek tomu, že existuje viacero operačných techník, čím je účinnejšia, tým viac je pravdepodobné obmedzenie schopnosti kojiť v budúcnosti.

Pri konzultácii sa chirurga opýtajte na možnosti, alternatívne riešenia a s tým súvisiace obmedzenia do budúcnosti a nájdete riešenie pre konkrétne Váš prípad.