Môže špinenie ovplyvňovať týždeň tehotenstva?

Zodpovedané
10. nov 2020

Dobrý deň,

dnes ma na sone pán doktor úplne prestrašil. Som na začiatku tehu, ešte neviem ani presný týždeň. Podľa výpočtov by sa malo už srdiečko zachytiť, ale doktor ho ešte nezachytil.Kontrolu mám o týždeň, ale podla doktora to nevyzerá najlepšie.

Moja posledná menštruácia bola 21.8 a potom 21.9. som mala špinenie.

Môže to ovplyvňovať týždeň tehotenstva?

Ďakujem

Dobrý deň,

je veľmi pravdepodobné, že to špinenie 21.9.2020 bola ako keby slabšia menštruácia už počas tehotenstva. Ale ťažko to povedať.

Na tej kontrole o týždeň držím palce! Ešte zvyknú lekári zisťovať hladinu hCG z krvi, či v čase rastie. Skúste oddychovať, doprajte si niečo čo máte rada a nič iné, len čakať.

Držím palce!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea