Aké vitamíny sú vhodné počas snaženia sa o bábo?

Zodpovedané
24. apr 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom vitamínov vhodných počas snaženia sa o bábätko. Užívam Femibion a chcem doplniť aj ostatné vitamíny, lebo som bola v poslednom čase niekoľkokrát chorá.

Môžem užívať vitamín C 1000 s postupným uvoľňovaním aj počas možného tehotenstva?

Môžem užívať vitamín D a E počas snaženia sa o bábo?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

Femibion 1 obsahuje aj Vitamín C, E aj D vo vhodnom množstve pre tehotné a ženy plánujúce tehotenstvo.

Ďalej tiež obsahuje celý rad Vitamínov B, ktoré takisto pôsobia priaznivo na imunitný systém.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová