Ako dlho môžem bez prestávky dávať 3-ročnému synovi vitamín C, B a probiotiká Probio-Fix Inum?

Zodpovedané
5. okt 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom kombinácie doplnkov pre 3-ročného syna.

Ako dlho môžem bez prestávky dávať 3-ročnému synovi vitamín C, B a probiotiká Probio-Fix Inum?

Ďakujem

Dobrý deň,

probiotiká sú vhodné na dlhodobé užívanie. Nie je potrebné pri nich robiť prestávku, ani meniť druh probiotík, keď synovi vyhovujú.

Vitamíny sa snažte podávať najmä vo forme čerstvého ovocia a zeleniny.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut