Ako liečiť suchý dráždivý kašeľ?

Zodpovedané
7. feb 2020

Dobrý deň,

už dva týždne ma trápi suchý dráždivý kašeľ. Občas sa mi podarí vlhko odkašľať. Z dní som užívala Stoptussin, teraz som si kú
pila Stodal. Beriem ho už 3 dni a žiadny rozdiel nevidím.

Mám aj dosť hlienov v horných dýchacích cestách, ale tie sa dajú v pohode vyfúkať.

Čo mi pomôže?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

Na suchý dráždivý kašeľ Vám odporúčam kvapky Tussin. Stodal podľa môjho názoru nie je dobrá voľba, je to homeopatický liek. Takisto môžte užívať kvapky do nosa, aby tvorba hlienov ustúpila. Je jedno či zvolíte Olynth, Nasivin, Muconasal alebo iné.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová