Aký liek pomôže proti tvorbe kútikov u 7 ročného dieťaťa?

Zodpovedané
20. jan 2022

Dobry deň,

syn má 7 rokov a stále má na ústach kútiky. Má ich dlho. Na chvíľu zmiznú a zase sa objavia.

Čo mu pomôže?

Užíva Xyzal,vitamín D, zinok, vitamín C a Pangamin.

Ďakujem

Dobrý deň,

najdôležitejšie pri opakujúcich sa kútikoch je dopĺňanie B-vitamínov. Konkrétne vitamín B2- Riboflavin. Pridajte ešte ten k už spomínaným, ktoré užíva.

Ak sa kútik už vyskytne, tak môžete miesto natierať mastičkou Lips Masť na kútiky. Urýchli hojenie.

Generica Riboflavin 10 mg

Generica Riboflavin 10 mg je vitamínový prípravok s obsahom riboflavínu (vitamin B2). Prípravok sa používa na doplnenie dennej dávky vitamínu B2.

Lips Masť na kútiky

Lips Masť na kútiky je určená na starostlivosť o popraskané kútiky úst, na ochranu pokožky úst a jej udržiavanie v dobrom stave.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut