Aký máte názor na Broncho-Vaxom?

Zodpovedané
7. feb 2019

Dobrý deň,

lekárka mi predpísala Broncho-Vaxom kvôli častej chorobnosti. O tomto lieku som počula už všeličo.

Aký máte názor na liek vy?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

bakteriálne lyzáty patria medzi imunostimulanciá, čiže látky, ktoré zvyšujú imunitnú odpoveď organizmu.

Tie, ktoré sú zastúpené konktrétne v lieku Broncho - vaxom sa používajú na liečbu opakujúcich alebo akútnych infekcií dýchacích ciest.

Lekári ho predpisujú často aj súčasne s antibiotikami. Pacienti zväčša liečbu znášajú dobre, bez komplikácií.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová