Aký prípravok odporúčate na svrbenie zospodu?

Zodpovedané
8. nov 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Tehotná nie som a aj tak cítim raz za deň zospodu svrbenie. A maximálne raz za deň mám výtok. Kúpila som si Lactacyd.

Aký voľnepredajný prípravok mi odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

Lactacyd môžte používať na každodennú hygienu. Na takéto nepríjemné pocity môžte vyskúšať vaginálny gél Lactofeel alebo vaginálny výplach Clogin.

Zvoľte to, čo je pre Vás príjemnejšie. Oba produkty slúžia na vyrovnanie pH v pošve a zabraňujú množeniu vaginálnych patogénov.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová