Aký prípravok pomôže 5 ročnému synovi pri sťahovaní predkožky?

Zodpovedané
26. aug 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa len poradiť, či existuje nejaký prípravok, ktorý by nám pomohol so stiahnutím predkožky. Syn má takmer 5 rokov a od narodenia len jemne pri kúpaní trošku kožku sťahujeme. Predkožka stále drží ešte takmer polovica a už dlhšie je to bez zmeny. Bojím sa, že lekár pri poradni ho už pošle k doktorovi, nech mu to spraví nasilu a ja by som sa tomu chcela vyhnúť.

Aký prípravok by mohol synovi pomôcť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

predsa Vám odporúčam návštevu lekára, ktorý zhodnotí či to je, alebo nie je v poriadku.

Uľahčiť sťahovanie môžte skúsiť jedine mastičkou, napríklad Infadolan.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová