Čo odporúčate na podporu plodnosti a celkovo na zvýšenie plodnosti?

Zodpovedané
4. mar 2022

Dobrý deň,

snažíme sa o dieťa.

Čo odporúčate na podporu plodnosti a celkovo na zvýšenie plodnosti?

Ďakujem

Dobrý deň,

môžete užívať doplnky výživy pre páry plánujúce tehotenstvo: Inofolic pre ženu a Folandrol pre muža (v lekárni kúpite spolu ako Partnerský balíček).

Môžete kombinovať s vaginálnymi čapíkmi MYOovunelle.
Vytvárajú optimálne podmienky pre podporu oplodnenia vajíčka, uľahčujú migráciu spermií k vajíčku, zvyšujú pravdepodobnosť oplodnenia a tehotenstva vytváraním priaznivých podmienok.
Opatrne zaveďte do pošvy 1 čapík každý druhý deň (najlepšie večer pred spaním) počas predovulačného obdobia (od 11. do 16. dňa pri pravidelnom 28-dňovom cykle). Pohlavný styk plánujte minimálne 6 hodín po vložení čapíka.

V prípade neúspechu po dobu 6 mesiacov sú na mieste vyšetrenia u gynekológa a ďalší postup podľa výsledkov vyšetrení.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut