Existuje voľnopredajný prípravok na vyvolanie predčasnej menštruácie?

Zodpovedané
21. dec 2022

Dobrý deň,

na Silvestra idem na wellness pobyt a práve v tom období mám dostať menštruáciu. Moja gynekologička mi nechce pichnúť injekciu a ani predpísať žiadne lieky na vyvolanie predčasnej menštruácie.

Existuje nejaký voľnopredajný prípravok na vyvolanie menštruácie, ktorý sa dá kúpiť v lekárni?

Ďakujem

Dobrý deň,

voľnopredajný prípravok na vyvolanie menštruácie v lekárňach dostupný nie je. Uvedené lieky sú len na lekársky predpis.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut