Je možné kombinovať Esprico a Imunoglukan P4H PRO D, keď obe obsahujú vitamín D?

Zodpovedané
13. feb 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom kombinácie liekov pre 7 ročné deti.

Je možné kombinovať Esprico a Imunoglukan P4H PRO D, keď obe obsahujú vitamín D?

Ďakujem

Dobrý deň,

táto kombinácia nie je vhodná, práve pre obsah vitamínu D v oboch prípravkoch.

Imunoglukan P4H PRO D obsahuje v 1 kapsule 800 IU vitamínu D, čo je maximálna odporúčaná denná dávka pre 7 ročné deti.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut