Je vhodné s liekom Persen užívať aj magnézium alebo Magne B6?

Zodpovedané
3. jan 2024

Dobrý deň,

užívala som Neurol na panickú úzkosť a depresiu. Prestala som ho užívať, lebo mi z neho bývalo zle na žalúdku. Kúpila som si Persen.

Môžem k Persenu užívať aj magnézium alebo Magne B6 a ešte nejaké vitamíny?

Vrátili sa mi stavy úzkosti, ale s Neurolom už nechcem mať nič spoločné.

Ďakujem

Dobrý deň,

ďakujem Vám za otázku.

Kľudne môžete k Persenu užívať aj magnézium. Persen obsahuje výťažky z rastlín, preto ho môžete kombinovať s vitamínmi aj minerálmi.

Prajem vám všetko dobré!
PharmDr. Lenka Čorbová
farmaceutka
IG: doktorka_farmacie