Môže Coaxil neúčinkovať?

Zodpovedané
10. feb 2020

Dobrý deň,

už 3 roky užívam Coaxil na úzkosť po smrti otca. Bolo mi už dobre, no zrazu trasenie nôh, horúčavy v tele a pocit na odpadnutie. Až rozmazané videnie. Z krvi mám zistenú zníženú funkciu štítnej žľazy.

Môže Coaxil neúčinkovať?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

Coaxil pravdepodobne naďalej účinkuje. Tieto príznaky môžte mať z problémov so štítnou žľazou. Aj keď príznaky, ktoré opisuje úplne pasujú na zvýšenú činnosť štítnej žľazy.

Odporúčam najprv začať s liečbou štítnej žľazy. Ak by ste sa naďalej necítili dobre, tak skonzultujte dávkovanie Coaxilu s lekárom.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová