Môžem dávať Lacto Seven a Imunoglukan štvorročnému synovi?

Zodpovedané
6. jan 2019

Dobrý večer,

chcela by som sa opýtať ohľadom užívania Lacto Seven a Imunoglukanu štvorročným synom. Môže ich užívať dlhodobo? A môže užívať Imunoglukan s Imunorom?

Ďakujem

Dobrý deň,

všetky 3 prípravky sú na posilnenie imunity. Je podľa mňa zbytočné ich kombinovať. Ak máte od lekára predpísaný Imunor, tak to úplne postačuje na posilnenie imunity.
Lactoseven kombinovať s Imunoglukánom je tiež zbytočné. Lactoseven obsahuje laktobacily, čiže probiotiká. A Imunoglukán obsahuje výťažky z hlivy ustricovej a vitamín C.
Podávajte mu len jeden druh, zbytočne mu nezaťažujte organizmus kombináciami.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová